Spływy kajakowe Wilga 

Jesteśmy jedną z nielicznych firm które oferują spływy kajakowe rzeką Wilgą. Należą one do tych pod znakiem przygody. Rzeka niezwykle malownicza ale zarazem wymagająca. Po trasie spływu kajakowego liczne przeszkody zarówno pozostawione przez człowieka jak i przez naturę. Trasę polecamy wszystkim którzy nie boją się zmoczyć. Wilga to rzeka która jest dużą atrakcją zarówno dla mieszkańców Garwolina jak i wszystkich osób wypoczywających w Wildze.


Cena: ustalana indywidualnie

Kajaki Wilga

Najczęściej wybieraną trasą spływu kajakowego na rzece Wilga jest ta pomiędzy Rębkowem a Stoczkiem

Trasa liczy około 7 kilometrów jednak czas jego pokonania jest ściśle powiązana ze stanem wody. Przy stanach średnich można pokonać ją w 2 godziny, przy stanach niskich na pokonanie tego szlaku potrzeba będzie 3 godziny lub więcej. Dużą atrakcją w czasie spływu jest pozostałości po młynach. Jeden który należy obnieść brzegiem ( zdjęcie poniżej ) drugi który wyznacza koniec spływu. 

Kajakiem po Wildze można pływać na różnych odcinkach. Tych łatwych jak również tych które przysporzą więcej emocji. Reasumując Wilga i kajak do doskonałe połączenie które pozwoli aktywnie spędzić nie jeden weekend. 

Chcesz dowiedzieć się więcej ?? Zadzwoń do Nas już teraz a My odpowiemy na nurtujące Cię pytania.